جزئیات خبر

1398/5/31  |  کد خبر 257  |  چاپ  |  بازدید 48  |  برگزار کننده، گروه تانا

با برپایی غرفه و اعزام گروه صنعتی – تجاری؛

جمهوری فدراتیو روسیه در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران حضور فعال دارد

کشور روسیه با برپایی غرفه و اعزام گروه صنعتی و تجاری در دومین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران حضور فعال دارد.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران (IRGS 2019)، اتاق بازرگانی استان تومسک روسیه به همراه 5 شرکت روسی در این رویداد حضور دارند.

این گزارش می افزاید گروه صنعتی و تجاری کشور روسیه از مدیران اتاق بازرگانی و مرکز حمایت از صادرات استان تومسک به همراه مدیران عامل شرکت های حاضر در نمایشگاه،‌ تشکیل شده است.

برپایه این گزارش جایگاه روسیه در صنعت گاز جهان، موید اهمیت حضور این کشور در نمایشگاه صنعت گاز ایران و البته معرفی این رویداد در عرصه بین المللی و شناخت مخاطبان طراز اول صنعت گاز از میزبانی تهران برای یک رویداد جدید و تخصصی در حوزه گاز است که بنابر جایگاه خاص و ویژه ایران در این صنعت و نقش آن در آینده انرژی منطقه و جهان،‌ مورد توجه قرار گرفته است.

لازم به ذکر است دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز همزمان با اولین نمایشگاه بین المللی صنایع پایین دستی نفت ایران از  ساعت 10 صبح روز سه شنبه 5 شهریورماه تا ساعت 17 روز جمعه 8 شهریورماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب پذیرای بازدیدکنندگان و اطلاعات تکمیلی دو رویداد از طریق  gasshow.ir  و  irandownstream.com قابل مشاهده و دسترسی است.

جمهوری فدراتیو روسیه در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران حضور فعال دارد
خبرهای مشابه
نظرات