جزئیات خبر

1398/6/4  |  کد خبر 264  |  چاپ  |  بازدید 49  |  برگزار کننده، گروه تانا

 استصنا با هماهنگی وزارت نفت و مشارکت ستاد نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران برگزار می کند:

نشست تخصصی "  آشنایی با الزامات و ضرورت دریافت گواهی کیفیت وزارت نفت "

در سومین روز نمایشگاه بین المللی صنعت گاز،‌ انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران با هماهنگی نهاد صدور گواهی نامه کیفیت وزارت نفت و مشارکت ستاد برگزاری، نشست تخصصی "  آشنایی با الزامات و ضرورت دریافت گواهی کیفیت وزارت نفت "  را برگزار می کند.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران(IRGS2019)، این گردهمایی تخصصی با حضور مدیران و مسئولان مربوطه در وزارت نفت،‌ انجمن نفت و مدیران 40 شرکت سازنده تجهیزات در حاشیه دومین دوره رویداد تخصصی گاز کشور، برپا می شود.

برپایه این گزارش طبق تاکید وزیر نفت، مقررات و فرآیندهای معاونت امور مهندسی،‌ پژوهش و فناوری این وزارتخانه،‌ داشتن گواهی نامه کیفیت از موضوعات مهم و به روز صنعتگران و پیمانکاران حوزه نفت و گاز است.

این گزارش می افزاید نشست تخصصی ذکر شده در روز پنج شنبه مورخه98/06/07 با محوریت و مدیریت انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران و مشارکت ستاد برگزاری در سالن ملل مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب، برگزار می شود.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده و نظر به اهمیت مباحثی که طرح آن برای مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه نیز مفید خواهد بود، حضور در این برنامه با ثبت نام از طریق لینک http://tana-group.com/events/31/details میسر خواهد بود.

خاطر نشان می شود دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران با رویکرد " توان ساخت داخل، بومی سازی فناوری ها و همکاری های مشترک" در تاریخ 5 تا 8 شهریورماه 98 و از ساعت 10 تا 17 در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود.

نشست تخصصی "  آشنایی با الزامات و ضرورت دریافت گواهی کیفیت وزارت نفت "
خبرهای مشابه
نظرات